W Mobil Błysk oferujemy Państwu – profesjonalne i mobilne usługi pielęgnacji samochodów/autokarów oraz domów i wnętrz. Pierzemy i czyścimy tapicerkę samochodową w Olsztynie i okolicy – z uwzględnieniem foteli, podsufitki, podłogi, boczków czy bagażnika.

Doprowadzamy do perfekcyjnej czystości dywany, wykładziny oraz tapicerkę meblową – sofy, kanapy, fotele, krzesła, narożniki i inne meble w Państwa domach.

Ponad 100 zleceń rocznie – to ponad 100 powodów do zadowolenia: naszych klientów z efektów prania i czyszczenia tapicerki, wypraszania roztoczy z dywanów i walki z niechcianymi zabrudzeniami.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne są – dla Państwa zdrowia i komfortu – czyste oraz zadbane samochody czy domy. W dywanach, wykładzinach, w zakamarkach foteli samochodowych, sof, krzeseł i innych mebli tapicerowanych żyją niewidoczne dla oka bakterie, roztocza czy grzyby. Miejsca te są podatne na różne zanieczyszczenia i z czasem stają się zagłębiem resztek pokarmów, sierści, kurzu oraz. Zaniedbane powierzchnie mogą powodować szkodliwe reakcje alergiczne oraz uczuleniowe i zdecydowanie psują estetykę wnętrz.

Mobil Błysk to mobilna myjnia: przyjeżdżamy w Olsztynie (bezpłatnie ) lub okolicy (dopłata do ustalenia) do Państwa i czyścimy, pierzemy tapicerkę tekstylną oraz skórzaną, samochodową i meblową – tanio i efektywnie.

Czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerki w Olsztynie?

Z Mobil Błysk to prosta i tania sprawa!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą czyszczenia wykładzin i mebli oraz tapicerki samochodowej.